Aanstelling Hoofdtrainers 2012/2013 Jeugdopleiding FC Zoetermeer

 
4 februari 2012 20:45

FC Zoetermeer is verheugd te kunnen mededelen dat belangrijke stappen zijn gezet om de ambities op voetbalgebied verder in te vullen door het vastleggen van de volgende trainers voor het seizoen 2012/2013:



Mark Privé hoofdtrainer A-juniorenselectie
Mark Privé heeft veel ervaring als speler en trainer-coach bij diverse clubs zoals Oliveo, Valken’68 en DWO. Hij is in bezit van het diploma Trainer-Coach 2 (UEFA B). Als trainer heeft Mark goede prestaties neergezet en aangetoond spelers beter te kunnen maken. Bij DWO is Mark de afgelopen drie seizoenen actief geweest als Trainer-Coach van het eerste elftal van deze club. Dit seizoen is Mark technisch jeugdcoördinator van Verburch in Poeldijk. Mark mist het veldwerk en wil weer met een groep aan de slag gaan. Wij zijn hier heel blij mee, want we kunnen gerust stellen dat we met Mark een uitstekende coach in huis hebben gehaald voor ons vlaggenschip van de jeugdafdeling. De ervaring van Mark met het seniorenvoetbal zal tevens een goede samenwerking met de eerste selectie stimuleren, inclusief het bevorderen van een goede overgang van de A-junioren naar het seniorenvoetbal. Mark zal in dit kader ook een bijdrage leveren aan de coaching van het elftal onder 23.


Leroy Vaes hoofdtrainer B-juniorenselectie
Leroy Vaes wordt komend seizoen hoofdtrainer van onze B-juniorenselectie. Leroy heeft als voetballer de opleiding doorlopen bij zondag hoofdklasser DHC in Delft en daarnaast nog gespeeld bij o.a. Schipluiden (zo) en DSVP (za). Leroy is daarnaast reeds een aantal jaren trainer geweest bij onder meer SEP, DWO en Full Speed. Bij Full Speed (tweede klasse zondag) maakt hij op dit moment deel uit van de trainersstaf van de seniorenselectie en heeft hij ook het 16/23 elftal onder zijn hoede. Met Leroy heeft FC Zoetermeer een ambitieuze en inspirerende trainer in huis gehaald, die zelf ervaren heeft wat het betekent om als speler binnen een kwalitatief hoogwaardige jeugdvoetbalopleiding actief te zijn. Leuk om te vermelden is dat hij zijn vader meeneemt als assistent-coach en zodoende een hoop ervaring. Jack Vaes speelde in de glorie jaren van DHC (’70 & ’80) in het eerste en beleefde hiermee mooie successen. FC Zoetermeer mag er trots op zijn dat zij een bijdrage gaan leveren aan de kwaliteitsimpuls bij FC Zoetermeer.
De huidige trainer van de B1, Ferdy Macnack, gaat volgend seizoen de trainersopleiding Trainer-Coach 3 volgen en zal tevens onderdeel gaan uitmaken van de trainersstaf van de seniorenselectie onder leiding van hoofdtrainer Chris Treling.


Robbert Versteegh hoofdtrainer C-juniorenselectie
FC Zoetermeer gaat heel graag door met Robbert Versteegh. Robbert heeft een lang verleden bij FC Zoetermeer als speler en inmiddels ook als trainer. Naast FC Zoetermeer heeft Robbert ook gespeeld en training gegeven bij VUC in Den Haag. Robbert is in het bezit van het diploma Trainer-Coach 3. Tevens heeft Robbert enkele jaren onderdeel uitgemaakt van de technische staf van een voetbalschool. Deze ervaring komt ook ten gunste van de ontwikkeling van de spelers bij FC Zoetermeer en zie je terug in het verzorgde spel van zijn teams. Robbert heeft bij VUC en FC Zoetermeer D- en E-selecties getraind en wil nu graag een stap maken naar de C-junioren. Dat komt goed uit, want wij zien in Robbert dé ideale persoon om de overgang van de onderbouw (DEF) naar de bovenbouw (ABC) inhoud te geven. Dit mede omdat Robbert de spelersgroep kent. De overgang van de onderbouw naar de bovenbouw van de jeugd wordt door FC Zoetermeer als speerpunt gekwalificeerd en we zullen er dus ook alles aan doen om de randvoorwaarden, inclusief de staf rondom Robbert, zo goed mogelijk in te vullen. De huidige trainer van de C-juniorenselectie, Steven de Lange, schrijft zich voor het komend seizoen in voor de vervolg trainersopleiding Trainer-Coach 2.


Peter Nauman hoofdtrainer D-pupillenselectie
Evenals met Robbert gaat FC Zoetermeer ook heel graag door met Peter Nauman.  Peter heeft zelf gevoetbald bij DWO en is inmiddels vele jaren als trainer actief bij de clubs in Zoetermeer: DSO, DWO en natuurlijk FC Zoetermeer. Peter heeft alle selecties in de onderbouw (DEF) getraind. Op dit moment is Peter hoofdtrainer F, waar hij het uitstekend doet. “Zijn” F1 staat op dit moment bovenaan in de competitie en de spelers ontwikkelen zich uitstekend. Wij zien Peter het komende seizoen graag als hoofdtrainer D, mede omdat wij verwachten met Peter verdere stappen te kunnen zetten met de talentvolle jeugd in de onderbouw. Ook zijn wij zeer verheugd te kunnen melden dat Peter gaat samenwerken met  Ben Tichem. Ben heeft ook een ruime ervaring in de voetbalwereld als speler (HPSV en Laakkwartier) en trainer (RVC, DSO en FC Zoetermeer) en heeft – evenals Peter – aangetoond het maximale uit een groep te kunnen halen. Bij FC Zoetermeer heeft Ben met een lichting een aantal jaar achter elkaar aansprekende resultaten behaald. Enkele spelers van deze lichting spelen inmiddels bij Betaald Voetbal Organisaties. Ondanks zijn drukke werkzaamheden als eigenaar van een sportzaak, wil Ben weer heel graag een bijdrage leveren aan de positieve ontwikkelingen bij FC Zoetermeer. Met dit duo geeft FC Zoetermeer een duidelijk signaal dat ook de onderbouw van essentieel belang is voor de toekomst van de club.


Danny Kooke hoofdtrainer E-pupillenselectie
We zijn heel blij met de aanstelling van Danny Kooke als nieuwe hoofdtrainer van de E-selectie. Danny heeft gevoetbald bij Oliveo, DWO en FC Zoetermeer. Hij heeft ruime ervaring als jeugdpupillentrainer (D, E en F-categorie) en bezit ook het betreffende diploma. Danny heeft training gegeven bij Stompwijk’92 en DSO. Ook Danny heeft de afgelopen jaren aangetoond spelers beter te kunnen maken door te kiezen voor een combinatie van specialistische techniektraining en voetbaleigen vormen. Bij de E gaan we voetballen met een E-top. Dit betekent dat de beste tweedejaarsspelers gaan voetballen op een groot veld. Dit komt ten gunste van de ontwikkeling van de spelers en geeft ze een voorsprong als ze naar de D-pupillen overgaan. Danny heeft voor de E-top en overige E-selectieteams waardevolle en ambitieuze plannen, die wij volledig ondersteunen en heel graag willen integreren in onze opleiding.


Gert Halvemaan hoofdtrainer F-pupillenselectie
Last but not least zijn we verheugd dat Gert Halvemaan aan de club verbonden blijft. Gert heeft gevoetbald bij UVS in Leiden en is al 31 jaar trainer. Hij heeft dit gedaan bij UVS en FC Zoetermeer. Gert gaat leiding geven aan de F-pupillenselectie. Gert heeft aangetoond in staat te zijn om een goede organisatie neer te zetten en op een goede wijze te kunnen coördineren en aansturen. Dit is exact wat we nodig hebben bij de belangrijke startfase van onze jeugdvoetbalopleiding. We gaan namelijk aan de slag met vier selectieteams, bestaande uit een mix van eerstejaars en tweedejaars spelers. Ook willen we met ingang van het volgende seizoen een F-team inschrijven met getalenteerde mini F-spelers, die hier aan toe zijn. Wij hebben er alle vertrouwen in dat Gert, samen met anderen, zal zorgen voor een goed klimaat voor onze jongste spelertjes, waarbij plezier en ontwikkeling samen zullen gaan. 


Eerder is al gecommuniceerd dat voormalig profvoetballer Chris Treling hoofdtrainer 2012/2013 wordt van onze seniorenselectie. De komende periode zal benut worden om samen met de hoofdtrainers de begeleidingsteams bij alle groepen verder in te vullen.