Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
24 sep 20:00 FC Zoetermeer 45+1 BSC '68 45+1
24 sep 20:00 BSC '68 35+1 FC Zoetermeer 35+1
24 sep 20:00 Ammerstolse S.V. VR1 FC Zoetermeer VR1
24 sep 20:30 FC Zoetermeer 45+1 DSO 45+2
24 sep 20:30 FC Zoetermeer 35+1 Gouda 35+1
24 sep 20:30 FC Zoetermeer VR1 SVS VR1
24 sep 21:00 Gouda 45+1 FC Zoetermeer 45+1
24 sep 21:00 TOGB 35+1 FC Zoetermeer 35+1
24 sep 21:30 FC Zoetermeer 35+1 DSO 35+1
24 sep 21:30 Soccer Boys VR1 FC Zoetermeer VR1
24 sep 22:00 FC Zoetermeer VR1 Olympia VR1
25 sep 8:30 Hillegersberg, vv JO13-1 FC Zoetermeer JO13-1
25 sep 8:30 Soccer Boys JO13-2 FC Zoetermeer JO13-2
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO12-1 DSO JO12-1
25 sep 8:30 SVO Buytenpark JO12-1 FC Zoetermeer JO12-4
25 sep 8:30 Hillegersberg, vv JO11-1 FC Zoetermeer JO11-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO11-3 DSO JO11-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO11-4 SVO Buytenpark JO11-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO10-1 Berkel JO10-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO10-2 SV Leidschenveen JO10-2
25 sep 8:30 DSVP JO10-3 FC Zoetermeer JO10-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-2 Neptunus-Schiebroek JO9-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-3 Soccer Boys JO9-2
25 sep 8:30 DSO JO9-5 FC Zoetermeer JO9-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-5 DSVP MO9-1
25 sep 8:30 ARC JO8-1 FC Zoetermeer JO8-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-2 TOGB JO8-2
25 sep 8:30 VOC JO8-4 FC Zoetermeer JO8-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-4 DSVP JO8-5JM
25 sep 8:30 CVC Reeuwijk JO7-3 FC Zoetermeer JO7-2
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 DVC JO7-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer MO11-2 Spirit MO11-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer MO10-1 Hillegersberg, vv MO10-1
25 sep 8:30 Jodan Boys, de MO9-1 FC Zoetermeer MO9-1
25 sep 8:40 Groeneweg JO7-1 FC Zoetermeer JO7-2
25 sep 8:40 CVC Reeuwijk JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
25 sep 8:40 FC Zoetermeer JO7-4 DSVP JO7-1
25 sep 8:50 FC Zoetermeer JO7-2 Floreant JO7-1JM
25 sep 8:50 FC Zoetermeer JO7-3 BSC '68 JO7-1
25 sep 8:50 SV Leidschenveen JO7-3 FC Zoetermeer JO7-4
25 sep 9:00 Wippolder JO11-3 FC Zoetermeer JO11-5
25 sep 9:00 FC Zoetermeer JO7-1 Wilhelmus JO7-4
25 sep 9:00 Groeneweg JO7-2 FC Zoetermeer JO7-3
25 sep 9:00 SV Leidschenveen MO13-1 FC Zoetermeer MO13-1
25 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-1 DSVP JO7-2
25 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
25 sep 9:20 SV Leidschenveen JO7-2 FC Zoetermeer JO7-1
25 sep 9:25 SV Leidschenveen JO8-3 FC Zoetermeer JO8-6
25 sep 9:45 FC Zoetermeer JO13-4 Oliveo JO13-4
25 sep 9:45 Soccer Boys JO10-3 FC Zoetermeer JO10-5
25 sep 9:45 DSO JO9-1 FC Zoetermeer JO9-1
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO14-1 DoCoS JO14-1
25 sep 10:00 Berkel JO14-4 FC Zoetermeer JO14-3
25 sep 10:00 VOC JO13-3 FC Zoetermeer JO13-3
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO12-5 Neptunus-Schiebroek JO12-3
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO11-2 Soccer Boys JO11-2
25 sep 10:00 FC Zoetermeer MO13-2 Bergambacht MO13-1
25 sep 10:15 Blijdorp JO17-2 FC Zoetermeer JO17-2
25 sep 10:15 Meerburg JO15-1 FC Zoetermeer JO15-1
25 sep 10:15 Quick MO11-1 FC Zoetermeer MO11-1
25 sep 10:30 Berkel JO12-3 FC Zoetermeer JO12-2
25 sep 11:00 RKDEO JO10-5 FC Zoetermeer JO10-3
25 sep 11:00 DWO O23-1 FC Zoetermeer O23-2
25 sep 11:15 FC Zoetermeer JO14-2 Soccer Boys JO14-1
25 sep 11:30 BVCB JO15-2 FC Zoetermeer JO15-2
25 sep 11:30 FC Zoetermeer JO15-3 Olympia JO15-3
25 sep 11:30 S.V. Den Hoorn JO12-4 FC Zoetermeer JO12-3
25 sep 11:45 FC Zoetermeer JO17-3 SVO Buytenpark JO17-1
25 sep 12:00 SVO Buytenpark 2 FC Zoetermeer 3
25 sep 12:00 FC Zoetermeer JO17-1 BSC '68 JO17-1
25 sep 12:30 Sparta (AV) JO16-1 FC Zoetermeer JO16-1
25 sep 13:00 FC Zoetermeer 5 DSO 13
25 sep 14:00 FC Zoetermeer 6 BSC '68 9
25 sep 14:00 FC Zoetermeer O23-1 Nieuwerkerk O23-1
25 sep 14:00 FC Zoetermeer O23-3 Olympia O23-2
25 sep 14:10 SV Leidschenveen MO15-1 FC Zoetermeer MO15-1
25 sep 14:30 Zestienhoven 1 FC Zoetermeer 1
25 sep 15:00 FC Zoetermeer JO19-1 Oliveo JO19-1
25 sep 15:35 Wippolder 2 FC Zoetermeer 4
25 sep 16:15 SV Leidschenveen JO19-1 FC Zoetermeer JO19-2
26 sep 11:00 FC Zoetermeer 4 (zon) RKDEO 9 (zon)
26 sep 12:00 S.V. Den Hoorn 7 (zon) FC Zoetermeer 3 (zon)
26 sep 12:30 EMM'21 7 (zon) FC Zoetermeer 2 (zon)
28 sep 20:00 BVCB JO17 Divisie FC Zoetermeer JO17-1
29 sep 17:30 FC Zoetermeer JO13-3 dvv Delft JO13-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!