Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
18 sep 8:30 Wippolder JO12-1 FC Zoetermeer JO12-1
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO12-3 TOGB JO12-3
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO12-4 SV Leidschenveen JO12-4
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO11-5 TOGB JO11-6
18 sep 8:30 Nootdorp JO10-1 FC Zoetermeer JO10-1
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-1 Nootdorp JO9-1
18 sep 8:30 VOC JO9-3 FC Zoetermeer JO9-2
18 sep 8:30 DWO JO9-3 FC Zoetermeer JO9-3
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-4 DSO JO9-4
18 sep 8:30 Wippolder JO9-3 FC Zoetermeer JO9-5
18 sep 8:30 Be Fair JO8-1 FC Zoetermeer JO8-1
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-2 DSVP JO8-2
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-3 TOGB JO8-4
18 sep 8:30 DSVP JO8-5JM FC Zoetermeer JO8-5
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-6 Oliveo JO8-5
18 sep 8:30 FC Zoetermeer JO7-1 DSVP JO7-2
18 sep 8:30 Groeneweg JO7-1 FC Zoetermeer JO7-2
18 sep 8:30 Nieuwerkerk MO13-2 FC Zoetermeer MO13-1
18 sep 8:30 FC Zoetermeer MO11-1 Blijdorp MO11-1
18 sep 8:30 Zestienhoven MO11-2 FC Zoetermeer MO11-2
18 sep 8:30 FC Zoetermeer MO9-1 DSO MO9-1
18 sep 8:40 FC Zoetermeer JO7-1 SV Leidschenveen JO7-2
18 sep 8:40 FC Zoetermeer JO7-2 Floreant JO7-1JM
18 sep 8:40 Groeneweg JO7-2 FC Zoetermeer JO7-3
18 sep 8:50 Wilhelmus JO7-4 FC Zoetermeer JO7-1
18 sep 8:50 CVC Reeuwijk JO7-3 FC Zoetermeer JO7-2
18 sep 8:50 FC Zoetermeer JO7-3 CVC Reeuwijk JO7-1
18 sep 9:00 Hazerswoudse Boys JO11-1 FC Zoetermeer JO11-3
18 sep 9:00 BSC '68 JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
18 sep 9:00 FC Zoetermeer JO7-4 DSVP JO7-1
18 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
18 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-4 SV Leidschenveen JO7-3
18 sep 9:20 DVC JO7-3 FC Zoetermeer JO7-4
18 sep 9:30 FC Zoetermeer JO16-1 HVV JO16-1
18 sep 9:30 Forum Sport JO10-2JM FC Zoetermeer JO10-2
18 sep 9:30 FC Zoetermeer JO10-3 Concordia JO10-3
18 sep 9:30 FC Zoetermeer JO10-4 Berkel JO10-4
18 sep 9:30 FC Zoetermeer JO10-5 DSVP JO10-3
18 sep 9:45 DSVP JO8-4JM FC Zoetermeer JO8-4
18 sep 9:45 Blijdorp MO10-1 FC Zoetermeer MO10-1
18 sep 10:00 FC Zoetermeer JO14-3 SVO Buytenpark JO14-2
18 sep 10:00 FC Zoetermeer JO13-2 TOGB JO13-5
18 sep 10:00 SJZ MO15-1 FC Zoetermeer MO15-1
18 sep 10:15 TOGB JO11-3 FC Zoetermeer JO11-2
18 sep 10:30 Hazerswoudse Boys JO15-2 FC Zoetermeer JO15-3
18 sep 10:45 FC Zoetermeer JO12-2 Neptunus-Schiebroek JO12-1
18 sep 10:45 Zoetermeer JO11-1 Maassluis JO11-1
18 sep 11:00 TOGB JO14-3 FC Zoetermeer JO14-2
18 sep 11:15 DWO JO14-1 FC Zoetermeer JO14-1
18 sep 11:30 Excelsior R. JO15-1 FC Zoetermeer JO15-1
18 sep 11:45 BSC '68 JO12-1 FC Zoetermeer JO12-5
18 sep 12:00 FC Zoetermeer JO17-1 Jodan Boys, de JO17-2
18 sep 12:00 FC Zoetermeer JO17-2 SVS JO17-2
18 sep 12:00 FC Zoetermeer JO15-2 Neptunus-Schiebroek JO15-1
18 sep 12:00 Foreholte JO13-1 FC Zoetermeer JO13-1
18 sep 12:15 RAS JO19-1 FC Zoetermeer JO19-1
18 sep 12:15 FC Zoetermeer JO13-3 RKDEO JO13-3
18 sep 13:15 Berkel 3 FC Zoetermeer 3
18 sep 13:15 RKDEO JO13-5 FC Zoetermeer JO13-4
18 sep 13:45 Jodan Boys, de O23-1 FC Zoetermeer O23-1
18 sep 14:30 Koudekerk 1 FC Zoetermeer 1
18 sep 14:30 FC Zoetermeer 5 DSVP 7
18 sep 14:30 FC Zoetermeer 6 Neptunus-Schiebroek 7
18 sep 14:30 FC Zoetermeer JO19-2 Forum Sport JO19-2
18 sep 14:30 FC Zoetermeer O23-3 Oliveo O23-2
18 sep 14:45 TOGB JO17-3 FC Zoetermeer JO17-3
18 sep 15:00 DWO 8 FC Zoetermeer 4
18 sep 16:00 SV Leidschenveen MO19-1 FC Zoetermeer MO19-1
18 sep 16:30 Olympia O23-1 FC Zoetermeer O23-2
19 sep 10:30 SVO Buytenpark 4 (zon) FC Zoetermeer 3 (zon)
19 sep 11:00 FC Zoetermeer 4 (zon) DSO 4 (zon)
22 sep 18:00 Stompwijk JO12-2JM FC Zoetermeer JO12-4
24 sep 20:00 FC Zoetermeer 45+1 BSC '68 45+1
24 sep 20:00 BSC '68 35+1 FC Zoetermeer 35+1
24 sep 20:00 Ammerstolse S.V. VR1 FC Zoetermeer VR1
24 sep 20:30 FC Zoetermeer 45+1 DSO 45+2
24 sep 20:30 FC Zoetermeer 35+1 Gouda 35+1
24 sep 20:30 FC Zoetermeer VR1 SVS VR1
24 sep 21:00 Gouda 45+1 FC Zoetermeer 45+1
24 sep 21:00 TOGB 35+1 FC Zoetermeer 35+1
24 sep 21:30 FC Zoetermeer 35+1 DSO 35+1
24 sep 21:30 Soccer Boys VR1 FC Zoetermeer VR1
24 sep 22:00 FC Zoetermeer VR1 Olympia VR1
25 sep 8:30 Hillegersberg, vv JO13-1 FC Zoetermeer JO13-1
25 sep 8:30 Soccer Boys JO13-2 FC Zoetermeer JO13-2
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO12-1 DSO JO12-1
25 sep 8:30 SVO Buytenpark JO12-1 FC Zoetermeer JO12-4
25 sep 8:30 Hillegersberg, vv JO11-1 FC Zoetermeer JO11-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO11-3 DSO JO11-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO11-4 SVO Buytenpark JO11-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO10-1 Berkel JO10-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO10-2 SV Leidschenveen JO10-2
25 sep 8:30 DSVP JO10-3 FC Zoetermeer JO10-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-2 Neptunus-Schiebroek JO9-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-3 Soccer Boys JO9-2
25 sep 8:30 DSO JO9-5 FC Zoetermeer JO9-4
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO9-5 DSVP MO9-1
25 sep 8:30 ARC JO8-1 FC Zoetermeer JO8-1
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-2 TOGB JO8-2
25 sep 8:30 VOC JO8-4 FC Zoetermeer JO8-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO8-4 DSVP JO8-5JM
25 sep 8:30 CVC Reeuwijk JO7-3 FC Zoetermeer JO7-2
25 sep 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 DVC JO7-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer MO11-2 Spirit MO11-3
25 sep 8:30 FC Zoetermeer MO10-1 Hillegersberg, vv MO10-1
25 sep 8:30 Jodan Boys, de MO9-1 FC Zoetermeer MO9-1
25 sep 8:40 Groeneweg JO7-1 FC Zoetermeer JO7-2
25 sep 8:40 CVC Reeuwijk JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
25 sep 8:40 FC Zoetermeer JO7-4 DSVP JO7-1
25 sep 8:50 FC Zoetermeer JO7-2 Floreant JO7-1JM
25 sep 8:50 FC Zoetermeer JO7-3 BSC '68 JO7-1
25 sep 8:50 SV Leidschenveen JO7-3 FC Zoetermeer JO7-4
25 sep 9:00 Wippolder JO11-3 FC Zoetermeer JO11-5
25 sep 9:00 FC Zoetermeer JO7-1 Wilhelmus JO7-4
25 sep 9:00 Groeneweg JO7-2 FC Zoetermeer JO7-3
25 sep 9:00 SV Leidschenveen MO13-1 FC Zoetermeer MO13-1
25 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-1 DSVP JO7-2
25 sep 9:10 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
25 sep 9:20 SV Leidschenveen JO7-2 FC Zoetermeer JO7-1
25 sep 9:25 SV Leidschenveen JO8-3 FC Zoetermeer JO8-6
25 sep 9:45 FC Zoetermeer JO13-4 Oliveo JO13-4
25 sep 9:45 Soccer Boys JO10-3 FC Zoetermeer JO10-5
25 sep 9:45 DSO JO9-1 FC Zoetermeer JO9-1
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO14-1 DoCoS JO14-1
25 sep 10:00 Berkel JO14-4 FC Zoetermeer JO14-3
25 sep 10:00 VOC JO13-3 FC Zoetermeer JO13-3
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO12-5 Neptunus-Schiebroek JO12-3
25 sep 10:00 FC Zoetermeer JO11-2 Soccer Boys JO11-2
25 sep 10:00 FC Zoetermeer MO13-2 Bergambacht MO13-1
25 sep 10:15 Blijdorp JO17-2 FC Zoetermeer JO17-2
25 sep 10:15 Meerburg JO15-1 FC Zoetermeer JO15-1
25 sep 10:15 Quick MO11-1 FC Zoetermeer MO11-1
25 sep 10:30 Berkel JO12-3 FC Zoetermeer JO12-2
25 sep 11:00 RKDEO JO10-5 FC Zoetermeer JO10-3
25 sep 11:00 DWO O23-1 FC Zoetermeer O23-2
25 sep 11:15 FC Zoetermeer JO14-2 Soccer Boys JO14-1
25 sep 11:30 BVCB JO15-2 FC Zoetermeer JO15-2
25 sep 11:30 FC Zoetermeer JO15-3 Olympia JO15-3
25 sep 11:30 S.V. Den Hoorn JO12-4 FC Zoetermeer JO12-3
25 sep 11:45 FC Zoetermeer JO17-3 SVO Buytenpark JO17-1
25 sep 12:00 SVO Buytenpark 2 FC Zoetermeer 3
25 sep 12:00 FC Zoetermeer JO17-1 BSC '68 JO17-1
25 sep 12:30 Sparta (AV) JO16-1 FC Zoetermeer JO16-1
25 sep 13:00 FC Zoetermeer 5 DSO 13
25 sep 14:00 FC Zoetermeer 6 BSC '68 9
25 sep 14:00 FC Zoetermeer O23-1 Nieuwerkerk O23-1
25 sep 14:00 FC Zoetermeer O23-3 Olympia O23-2
25 sep 14:10 SV Leidschenveen MO15-1 FC Zoetermeer MO15-1
25 sep 14:30 Zestienhoven 1 FC Zoetermeer 1
25 sep 15:00 FC Zoetermeer JO19-1 Oliveo JO19-1
25 sep 15:35 Wippolder 2 FC Zoetermeer 4
25 sep 16:15 SV Leidschenveen JO19-1 FC Zoetermeer JO19-2
26 sep 11:00 FC Zoetermeer 4 (zon) RKDEO 9 (zon)
26 sep 12:00 S.V. Den Hoorn 7 (zon) FC Zoetermeer 3 (zon)
26 sep 12:30 EMM'21 7 (zon) FC Zoetermeer 2 (zon)
28 sep 20:00 BVCB JO17 Divisie FC Zoetermeer JO17-1
29 sep 17:30 FC Zoetermeer JO13-3 dvv Delft JO13-1
2 okt 8:30 DSVP JO13-3 FC Zoetermeer JO13-4
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO12-1 Zestienhoven JO12-1
2 okt 8:30 DWO JO12-2 FC Zoetermeer JO12-4
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-1 Soccer Boys JO11-1
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-2 Berkel JO11-3
2 okt 8:30 Berkel JO11-5 FC Zoetermeer JO11-5
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO10-2 Wilhelmus JO10-2
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO10-3 DWO JO10-4
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-4 FC Zoetermeer JO9-3
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-5 DSVP, JO9-6JM
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-1 FC Oudewater JO8-1
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-3 Oliveo JO8-2
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-6 SV Leidschenveen JO8-4
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-1 Wilhelmus JO7-4
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-2 CVC Reeuwijk JO7-3
2 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 DVC JO7-3
2 okt 8:30 FC Zoetermeer MO9-1 Jodan Boys, de MO9-2
2 okt 8:40 FC Zoetermeer JO7-1 SV Leidschenveen JO7-2
2 okt 8:40 Floreant JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-2
2 okt 8:40 FC Zoetermeer JO7-4 SV Leidschenveen JO7-3
2 okt 8:45 Soccer Boys JO11-3 FC Zoetermeer JO11-4
2 okt 8:50 DSVP JO7-2 FC Zoetermeer JO7-1
2 okt 8:50 FC Zoetermeer JO7-2 Groeneweg JO7-1
2 okt 8:50 BSC '68 JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
2 okt 8:50 DSVP JO7-1 FC Zoetermeer JO7-4
2 okt 9:00 Oliveo JO8-3 FC Zoetermeer JO8-4
2 okt 9:10 FC Zoetermeer JO7-3 CVC Reeuwijk JO7-1
2 okt 9:15 FC Zoetermeer MO11-1 Die Haghe MO11-1
2 okt 9:30 FC Zoetermeer JO13-1 BVCB JO13-1
2 okt 9:30 FC Zoetermeer JO12-3 S.V. Den Hoorn JO12-5
2 okt 9:30 Groeneweg JO12-3 FC Zoetermeer JO12-5
2 okt 9:40 Groeneweg JO7-2 FC Zoetermeer JO7-3
2 okt 9:45 ARC JO10-1 FC Zoetermeer JO10-1
2 okt 9:45 FC Zoetermeer JO10-5 FC Zoetermeer JO10-4
2 okt 9:45 DSVP JO8-4JM FC Zoetermeer JO8-5
2 okt 9:45 Excelsior'20 MO13-1 FC Zoetermeer MO13-2
2 okt 10:00 Berkel JO9-1 FC Zoetermeer JO9-1
2 okt 10:00 Berkel JO9-2 FC Zoetermeer JO9-2
2 okt 10:00 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
2 okt 10:15 FC Zoetermeer JO15-1 Berkel JO15-1
2 okt 10:15 ARC JO15-5 FC Zoetermeer JO15-3
2 okt 10:15 Soccer Boys JO12-1 FC Zoetermeer JO12-2
2 okt 10:30 Hillegersberg, vv JO13-2 FC Zoetermeer JO13-2
2 okt 11:00 FC Zoetermeer JO16-1 Wilhelmus JO16-1
2 okt 11:00 FC Zoetermeer MO13-1 Soccer Boys MO13-1
2 okt 11:45 SVC'08 JO17-1 FC Zoetermeer JO17-1
2 okt 12:00 FC Oegstgeest JO14-1 FC Zoetermeer JO14-1
2 okt 12:00 FC Zoetermeer O23-1 Groeneweg O23-1
2 okt 12:15 FC Zoetermeer MO15-1 Soccer Boys MO15-1
2 okt 12:30 FC Zoetermeer JO17-2 CVV Zwervers JO17-1
2 okt 12:30 RKDEO JO14-3 FC Zoetermeer JO14-3
2 okt 12:45 FC Zoetermeer MO19-1 Olympia MO19-1
2 okt 14:00 FC Zoetermeer JO15-2 XerxesDZB JO15-2JM
2 okt 14:00 Blijdorp MO11-2 FC Zoetermeer MO11-2
2 okt 14:30 FC Zoetermeer 1 BSC '68 1
2 okt 14:30 FC Zoetermeer O23-2 RKDEO O23-2
2 okt 14:30 Woerden O23-2 FC Zoetermeer O23-3
2 okt 14:45 FC Zoetermeer 3 SVC'08 3
2 okt 15:00 DSO 11 FC Zoetermeer 6
2 okt 15:00 Victoria'04 JO19-1 FC Zoetermeer JO19-1
2 okt 15:00 DSO JO17-4 FC Zoetermeer JO17-3
2 okt 15:30 FC Zoetermeer 4 DSO 6
2 okt 16:15 RKDEO JO19-2 FC Zoetermeer JO19-2
2 okt 16:30 Ariston'80 14 FC Zoetermeer 5
3 okt 10:00 FC Zoetermeer 2 (zon) Nieuwkoop 2 (zon)
3 okt 11:00 DWO 3 (zon) FC Zoetermeer 4 (zon)
3 okt 13:00 FC Zoetermeer 3 (zon) TOGB 6 (zon)
8 okt 20:00 FC Zoetermeer 45+1 DSO 45+2
8 okt 20:00 BSC '68 35+1 FC Zoetermeer 35+1
8 okt 20:30 BSC '68 45+1 FC Zoetermeer 45+1
8 okt 20:30 FC Zoetermeer 35+1 TOGB 35+1
8 okt 20:30 Ammerstolse S.V. VR1 FC Zoetermeer VR1
8 okt 21:00 FC Zoetermeer 45+1 Gouda 45+1
8 okt 21:00 DSO 35+1 FC Zoetermeer 35+1
8 okt 21:00 FC Zoetermeer VR1 Soccer Boys VR1
8 okt 21:30 FC Zoetermeer 35+1 Gouda 35+1
8 okt 21:30 Olympia VR1 FC Zoetermeer VR1
8 okt 22:00 FC Zoetermeer VR1 SVS VR1
9 okt 8:30 Zestienhoven JO13-3 FC Zoetermeer JO13-3
9 okt 8:30 Berkel JO12-2 FC Zoetermeer JO12-1
9 okt 8:30 Hillegersberg, vv JO12-1 FC Zoetermeer JO12-3
9 okt 8:30 TOGB JO11-1 FC Zoetermeer JO11-1
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-3 ASW JO11-1
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-4 BVCB JO11-4
9 okt 8:30 Nootdorp JO10-2 FC Zoetermeer JO10-2
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-1 DSVP JO9-2
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-2 TOGB JO9-2
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-3 DSO JO9-4
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-1 DSO JO8-1
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-3 DSO JO8-4
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-5 FC Zoetermeer JO8-4
9 okt 8:30 Nootdorp JO8-3 FC Zoetermeer JO8-6
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-2 Floreant JO7-1JM
9 okt 8:30 SVO Buytenpark JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
9 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 SV Leidschenveen JO7-3
9 okt 8:40 FC Zoetermeer JO7-2 CVC Reeuwijk JO7-3
9 okt 8:40 FC Zoetermeer JO7-3 BSC '68 JO7-1
9 okt 8:40 DVC JO7-3 FC Zoetermeer JO7-4
9 okt 8:50 Groeneweg JO7-1 FC Zoetermeer JO7-2
9 okt 8:50 FC Zoetermeer JO7-4 DSVP JO7-1
9 okt 9:00 Moerkapelle JO9-1 FC Zoetermeer JO9-4
9 okt 9:00 CVC Reeuwijk JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
9 okt 9:00 FC Zoetermeer MO10-1 VOC MO10-1
9 okt 9:10 FC Zoetermeer JO7-3 Groeneweg JO7-2
9 okt 9:20 FC Zoetermeer JO12-2 DSO JO12-2
9 okt 9:30 FC Zoetermeer JO11-5 Concordia JO11-4
9 okt 9:30 FC Zoetermeer JO10-4 TOGB JO10-5
9 okt 9:30 FC Zoetermeer JO10-5 DSO JO10-4
9 okt 9:30 FC Zoetermeer JO7-1 SV Leidschenveen JO7-2
9 okt 9:30 RVC '33 MO9-1 FC Zoetermeer MO9-1
9 okt 9:40 Wilhelmus JO7-4 FC Zoetermeer JO7-1
9 okt 9:45 FC Zoetermeer JO12-4 Nootdorp JO12-3
9 okt 9:45 FC Zoetermeer JO12-5 Soccer Boys JO12-3
9 okt 9:45 Soccer Boys JO10-1 FC Zoetermeer JO10-1
9 okt 9:45 VDL MO11-1 FC Zoetermeer MO11-1
9 okt 9:50 FC Zoetermeer JO7-1 DSVP JO7-2
9 okt 10:00 Concordia JO15-1 FC Zoetermeer JO15-1
9 okt 10:00 FC Zoetermeer JO14-1 DSO JO14-1
9 okt 10:00 Berkel JO10-3 FC Zoetermeer JO10-3
9 okt 10:00 Berkel JO9-5JM FC Zoetermeer JO9-5
9 okt 10:00 Berkel MO13-2 FC Zoetermeer MO13-1
9 okt 10:00 FC Zoetermeer MO11-2 Be Fair MO11-2
9 okt 10:30 FC Zoetermeer MO13-2 SVS MO13-2
9 okt 10:45 Alexandria'66 JO14-3 FC Zoetermeer JO14-2
9 okt 11:00 FC Zoetermeer JO13-2 DSVP JO13-2
9 okt 11:00 TOGB JO11-4 FC Zoetermeer JO11-2
9 okt 11:00 Forum Sport MO15-2 FC Zoetermeer MO15-1
9 okt 11:30 fc Boshuizen 2 FC Zoetermeer 3
9 okt 11:30 Neptunus-Schiebroek JO17-1 FC Zoetermeer JO17-2
9 okt 11:30 VOC JO15-3 FC Zoetermeer JO15-2
9 okt 11:30 VOC JO13-1 FC Zoetermeer JO13-1
9 okt 11:45 FC Zoetermeer JO15-3 CVC Reeuwijk JO15-1
9 okt 12:00 Vitesse Delft 4 FC Zoetermeer 4
9 okt 12:00 FC Zoetermeer JO17-1 EMM'21 JO17-1
9 okt 12:00 FC Zoetermeer JO17-3 SV Leidschenveen JO17-2
9 okt 12:15 FC Zoetermeer JO13-4 SVO Buytenpark JO13-1
9 okt 13:30 FC Zoetermeer JO14-3 TOGB JO14-6
9 okt 13:45 BVCB MO19-1 FC Zoetermeer MO19-1
9 okt 14:00 FC Zoetermeer 6 DSVP 7
9 okt 14:00 FC Zoetermeer O23-3 Rohda '76 O23-1
9 okt 14:30 FC Zoetermeer JO19-1 DSVP JO19-1
9 okt 14:30 Zwervers, IJVV de O23-1 FC Zoetermeer O23-1
9 okt 14:55 FC Zoetermeer JO19-2 Moerkapelle JO19-1
9 okt 15:00 SDV 1 FC Zoetermeer 1
9 okt 15:00 DHL O23-2 FC Zoetermeer O23-2
9 okt 15:45 FC Zoetermeer 5 Nootdorp 6
10 okt 10:00 FC Zoetermeer 2 (zon) ONA 3 (zon)
10 okt 11:00 FC Zoetermeer 4 (zon) DSO 2 (zon)
10 okt 13:00 FC Zoetermeer 3 (zon) Wippolder 7 (zon)
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!