Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
7 okt 19:00 Gouda 45+1 FC Zoetermeer 45+1
7 okt 19:30 FC Zoetermeer 45+1 VVOR 45+1
7 okt 20:00 DSO 45+1 FC Zoetermeer 45+1
7 okt 20:00 SVO Buytenpark 35+2 FC Zoetermeer 35+2
7 okt 20:00 Wassenaar, s.v. 35+1 FC Zoetermeer 35+3
7 okt 20:30 BSC '68 35+1 FC Zoetermeer 35+1
7 okt 20:30 FC Zoetermeer 35+2 DSO 35+1
7 okt 20:30 FC Zoetermeer 35+3 DSO 35+3
7 okt 21:00 FC Zoetermeer 35+1 SVO Buytenpark 35+1
7 okt 21:00 TOGB 35+1 FC Zoetermeer 35+2
7 okt 21:30 DSO 35+2 FC Zoetermeer 35+1
7 okt 21:30 FC Zoetermeer 35+2 BSC '68 35+2
7 okt 21:30 Semper Altius 35+1 FC Zoetermeer 35+3
7 okt 22:00 FC Zoetermeer 35+1 TOGB 35+2
7 okt 22:00 FC Zoetermeer 35+3 HBS 35+1
8 okt 8:30 FC Oudewater JO12-1 FC Zoetermeer JO12-1
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO12-2 DSVP JO12-2
8 okt 8:30 Berkel JO12-2 FC Zoetermeer JO12-4
8 okt 8:30 Nootdorp JO11-1 FC Zoetermeer JO11-1
8 okt 8:30 VOC JO11-2 FC Zoetermeer JO11-2
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-3 Barendrecht JO11-8
8 okt 8:30 SV Leidschenveen JO11-5 FC Zoetermeer JO11-4
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO11-5 Wilhelmus JO11-7
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO10-1 BVCB JO10-1
8 okt 8:30 DWO JO10-3 FC Zoetermeer JO10-3
8 okt 8:30 SVO Buytenpark JO10-1 FC Zoetermeer JO10-4
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-1 TOGB JO9-1
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-3 SJZ JO9-1
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO9-4 BVCB JO9-4
8 okt 8:30 Wilhelmus JO9-4 FC Zoetermeer JO9-5
8 okt 8:30 TOGB JO9-7 FC Zoetermeer JO9-6
8 okt 8:30 TOGB JO9-8 FC Zoetermeer JO9-7
8 okt 8:30 DSO JO9-6 FC Zoetermeer JO9-8
8 okt 8:30 Nootdorp JO8-1 FC Zoetermeer JO8-2
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO8-5 Soccer Boys JO8-3
8 okt 8:30 Forum Sport JO7-5 FC Zoetermeer JO7-3
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 BVCB JO7-2
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-4 BVCB JO7-2
8 okt 8:30 FC Zoetermeer JO7-6 Forum Sport JO7-3
8 okt 8:30 FC Zoetermeer MO11-1 PPSC MO11-1
8 okt 8:35 FC Zoetermeer JO7-7 FCB/FC Banlieue JO7-2
8 okt 8:45 FC Zoetermeer JO7-1 Vredenburch JO7-2
8 okt 8:45 FC Zoetermeer JO7-2 SVC'08 JO7-1
8 okt 8:50 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
8 okt 8:50 Forum Sport JO7-2 FC Zoetermeer JO7-4
8 okt 8:50 Forum Sport JO7-2 FC Zoetermeer JO7-4
8 okt 8:50 BSC '68 JO7-3 FC Zoetermeer JO7-6
8 okt 8:55 XerxesDZB JO7-1 FC Zoetermeer JO7-7
8 okt 9:00 DVC JO7-1 FC Zoetermeer JO7-5
8 okt 9:00 FC Zoetermeer JO7-6 Forum Sport JO7-3
8 okt 9:05 FC Zoetermeer JO7-1 DVC JO7-2
8 okt 9:05 BSC '68 JO7-4 FC Zoetermeer JO7-2
8 okt 9:10 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-3
8 okt 9:10 FC Zoetermeer JO7-4 BVCB JO7-1
8 okt 9:10 FC Zoetermeer JO7-6 Leidschenveen JO7-3JM
8 okt 9:15 FC Zoetermeer JO7-7 Sparta (AV) JO7-4
8 okt 9:20 FC Zoetermeer JO7-5 Leidschenveen JO7-2JM
8 okt 9:20 BSC '68 JO7-3 FC Zoetermeer JO7-6
8 okt 9:25 FC Zoetermeer JO7-2 Groeneweg JO7-3
8 okt 9:30 DHC JO10-1 FC Zoetermeer JO10-5
8 okt 9:40 Forum Sport JO7-1 FC Zoetermeer JO7-5
8 okt 9:40 FC Zoetermeer JO7-6 Leidschenveen JO7-3JM
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO12-3 TOGB JO12-3
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO10-2 DSO JO10-4
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO9-2 Nieuwerkerk JO9-1
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO9-9 DSVP, JO9-5JM
8 okt 9:45 DWO JO8-2 FC Zoetermeer JO8-1
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO8-3 Haz. Boys JO8-1
8 okt 9:45 DSO JO8-5 FC Zoetermeer JO8-4
8 okt 9:45 FC Zoetermeer JO7-1 Vredenburch JO7-2
8 okt 9:45 DSO MO11-1 FC Zoetermeer MO11-2
8 okt 10:00 FC Zoetermeer JO12-6 TOGB JO12-5
8 okt 10:00 FC Zoetermeer JO11-6 Neptunus-Schiebroek JO11-2
8 okt 10:00 FC Zoetermeer JO7-7 FCB/FC Banlieue JO7-2
8 okt 10:00 PPSC MO13-3 FC Zoetermeer MO13-1
8 okt 10:05 Vredenburch JO7-2 FC Zoetermeer JO7-5
8 okt 10:05 Concordia MO15-1 FC Zoetermeer MO15-1
8 okt 10:15 Gouda JO17-1 FC Zoetermeer JO17-1
8 okt 10:15 FC Zoetermeer JO15-1 BVCB JO15-1
8 okt 10:20 XerxesDZB JO7-1 FC Zoetermeer JO7-7
8 okt 10:25 FC Zoetermeer JO7-5 FC Zoetermeer JO7-1
8 okt 10:40 FC Zoetermeer JO7-7 Sparta (AV) JO7-4
8 okt 11:00 DSO JO16-3 FC Zoetermeer JO16-1
8 okt 11:00 SVO Buytenpark JO12-2 FC Zoetermeer JO12-5
8 okt 11:00 FC Zoetermeer JO9-10 Berkel JO9-6JM
8 okt 11:00 FC Zoetermeer JO8-6 BSC '68 JO8-2
8 okt 11:00 FC Zoetermeer MO10-1 RVC Celeritas MO10-1
8 okt 11:00 FC Zoetermeer MO9-1 Alphia MO9-2
8 okt 11:15 DSVP JO14-2 FC Zoetermeer JO14-2
8 okt 11:45 Wilhelmus 4 FC Zoetermeer 2
8 okt 12:00 FC Zoetermeer JO19-2 Groeneweg JO19-2
8 okt 12:00 BSC '68 JO13-2 FC Zoetermeer JO13-2
8 okt 12:00 FC Zoetermeer MO15-2 Berkel MO15-3
8 okt 12:15 FC Zoetermeer JO16-2 Soccer Boys JO16-2
8 okt 12:15 Nootdorp O23-1 FC Zoetermeer O23-1
8 okt 13:00 ASW JO19-1 FC Zoetermeer JO19-1
8 okt 14:00 SVO Buytenpark 7 FC Zoetermeer 5
8 okt 14:00 FC Zoetermeer MO20-1 DSVP MO20-2
8 okt 14:15 FC Zoetermeer O23-2 TOGB O23-3
8 okt 15:00 NOCKralingen 1 FC Zoetermeer 1
8 okt 15:00 Die Haghe JO18-1 FC Zoetermeer JO18-1
8 okt 16:15 FC Zoetermeer 3 Koudekerk 3
8 okt 16:15 FC Zoetermeer 4 VELO 13
9 okt 11:00 dvv Delft 3 (zon) FC Zoetermeer 2 (zon)
9 okt 12:30 Antibarbari 16 (zon) FC Zoetermeer 3 (zon)
10 okt 19:45 Rotterdam United JO18-1 FC Zoetermeer JO18-1
11 okt 17:30 Sparta Rotterdam JO12-3 FC Zoetermeer JO12-1
12 okt 18:30 FC Zoetermeer MO15-2 BSC '68 MO15-1
12 okt 18:30 FC Zoetermeer MO13-1 Zestienhoven MO13-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!