Programma - FC Zoetermeer

Door deze website te gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van cookies op de website.

Programma

Datum Tijd Thuis Uit Info
5 feb 11:00 FC Zoetermeer 3 (zon) Blijdorp 4 (zon)
5 feb 13:00 FC Zoetermeer 2 (zon) RKDEO 9 (zon)
7 feb 20:00 DSO O23-1 FC Zoetermeer O23-1
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO12-3 Concordia JO12-3
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO12-5 BSC '68 JO12-1
11 feb 8:30 Berkel JO11-2 FC Zoetermeer JO11-2
11 feb 8:30 TOGB JO11-6 FC Zoetermeer JO11-3
11 feb 8:30 BVCB JO11-3 FC Zoetermeer JO11-4
11 feb 8:30 UVS JO10-1 FC Zoetermeer JO10-1
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO9-1 Be Fair JO9-1
11 feb 8:30 BSC '68 JO9-1 FC Zoetermeer JO9-2
11 feb 8:30 Zestienhoven JO9-2 FC Zoetermeer JO9-3
11 feb 8:30 DSO MO9-1 FC Zoetermeer JO9-8
11 feb 8:30 HVV JO8-1 FC Zoetermeer JO8-1
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO8-2 Berkel JO8-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-1 Leidschenveen JO7-2JM
11 feb 8:30 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:30 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-3 SVO Buytenpark JO7-1
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-5 SVO Buytenpark JO7-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-6 Forum Sport JO7-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-6 Forum Sport JO7-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-7 CVC Reeuwijk JO7-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer JO7-8 Be Fair JO7-4
11 feb 8:30 FC Zoetermeer MO13-1 PPSC MO13-2
11 feb 8:30 FC Zoetermeer MO11-1 FC Oegstgeest MO11-1
11 feb 8:30 FC Zoetermeer MO11-2 SVS MO11-1
11 feb 8:45 Soccer Boys JO11-1 FC Zoetermeer JO11-1
11 feb 8:45 Soccer Boys JO8-5 FC Zoetermeer JO8-7
11 feb 8:50 SVO Buytenpark JO7-2 FC Zoetermeer JO7-1
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-3 Soccer Boys JO7-2
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-5 Leidschenveen JO7-2JM
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-6 FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-6 FC Zoetermeer JO7-2
11 feb 8:50 Be Fair JO7-4 FC Zoetermeer JO7-7
11 feb 8:50 FC Zoetermeer JO7-8 CVC Reeuwijk JO7-2
11 feb 9:00 Moerkapelle, JO10-1 JM FC Zoetermeer JO10-3
11 feb 9:10 FC Zoetermeer JO7-1 FC Zoetermeer JO7-5
11 feb 9:10 FC Zoetermeer JO7-2 Forum Sport JO7-2
11 feb 9:10 FC Zoetermeer JO7-2 Forum Sport JO7-2
11 feb 9:10 DSVP JO7-1 FC Zoetermeer JO7-3
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-6
11 feb 9:10 Leidschenveen JO7-1JM FC Zoetermeer JO7-6
11 feb 9:10 FC Zoetermeer JO7-7 FC Zoetermeer JO7-8
11 feb 9:30 SV Leidschenveen JO12-2 FC Zoetermeer JO12-2
11 feb 9:45 FC Zoetermeer JO10-2 VOC JO10-2
11 feb 9:45 Soccer Boys JO10-2 FC Zoetermeer JO10-4
11 feb 9:45 FC Zoetermeer JO10-6 Soccer Boys JO10-4
11 feb 9:45 DWO JO9-3 FC Zoetermeer JO9-4
11 feb 9:45 FC Zoetermeer JO8-3 TOGB JO8-4
11 feb 9:45 SV Leidschenveen JO8-2 FC Zoetermeer JO8-6
11 feb 9:45 FC Zoetermeer JO8-8 Vitesse Delft JO8-2
11 feb 10:00 Nieuwerkerk JO13-6 FC Zoetermeer JO13-4
11 feb 10:00 VOC JO9-5 FC Zoetermeer JO9-6
11 feb 10:00 FC Zoetermeer JO9-7 DSVP JO9-4
11 feb 10:00 FC Zoetermeer JO9-9 BSC '68 JO9-2
11 feb 10:00 FC Zoetermeer MO9-1 S.V. Den Hoorn JO9-8
11 feb 10:15 Wilhelmus JO11-7 FC Zoetermeer JO11-6
11 feb 10:15 FC Zoetermeer MO15-1 SV Leidschenveen MO15-1
11 feb 10:20 BVCB JO7-1 FC Zoetermeer JO7-4
11 feb 10:30 FC 's-Gravenzande JO18-1 FC Zoetermeer JO18-1
11 feb 10:30 RVC '33 JO15-1 FC Zoetermeer JO15-2
11 feb 10:30 RVV Overschie JO14-2 FC Zoetermeer JO14-2
11 feb 10:40 FC Zoetermeer JO7-4 Groeneweg JO7-2
11 feb 11:00 Wippolder JO16-2 FC Zoetermeer JO16-3
11 feb 11:00 FC Zoetermeer JO10-5 DSVP JO10-5JM
11 feb 11:00 DWO JO9-4 FC Zoetermeer JO9-5
11 feb 11:00 FC Zoetermeer JO9-10 Nieuwerkerk JO9-7
11 feb 11:00 FC Zoetermeer JO8-4 Zestienhoven JO8-3
11 feb 11:00 FC Zoetermeer JO8-5 SVO Buytenpark JO8-2
11 feb 11:00 BSC '68 JO7-2 FC Zoetermeer JO7-4
11 feb 11:15 FC Zoetermeer JO13-2 BVCB JO13-2
11 feb 11:15 FC Zoetermeer JO12-4 SVO Buytenpark JO12-1
11 feb 11:15 FC Zoetermeer JO11-5 VOC JO11-5
11 feb 11:30 Berkel JO15-2 FC Zoetermeer JO15-1
11 feb 11:30 Nieuwerkerk JO14-5 FC Zoetermeer JO14-4
11 feb 11:30 TOGB JO12-5 FC Zoetermeer JO12-6
11 feb 12:00 Nootdorp 5 FC Zoetermeer 4
11 feb 12:00 FC Zoetermeer JO14-1 FC Skillz JO14-1
11 feb 12:15 FC Zoetermeer MO20-1 RVC '33 MO20-2 (9-tal)
11 feb 12:15 Nootdorp O23-1 FC Zoetermeer O23-1
11 feb 12:45 FC Zoetermeer JO13-3 Kethel Spaland, vv JO13-2
11 feb 13:00 FC Zoetermeer JO14-3 Semper Altius JO14-2
11 feb 13:00 FCB/FC Banlieue JO13-1 FC Zoetermeer JO13-1
11 feb 13:00 Wippolder MO15-1 FC Zoetermeer MO15-2
11 feb 13:15 Lekkerkerk JO19-1 FC Zoetermeer JO19-2
11 feb 13:45 FC Zoetermeer JO16-1 HVV JO16-1
11 feb 14:15 FC Zoetermeer 2 VELO 6
11 feb 14:30 Ommoord, sv JO19-1 FC Zoetermeer JO19-1
11 feb 14:45 FC Zoetermeer JO15-3 DSVP JO15-2
11 feb 15:00 FC Zoetermeer 1 Groeneweg 1
11 feb 15:15 TOGB 4 FC Zoetermeer 3
11 feb 15:45 FC Zoetermeer 5 Nootdorp 6
11 feb 16:30 FC Zoetermeer O23-2 VVOR O23-1
11 feb 17:00 FC Zoetermeer JO17-1 CWO JO17-1
11 feb 17:00 Sparta Rotterdam JO12-3 FC Zoetermeer JO12-1
Bekijk meer
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!